יום שלישי, 7 ביולי 2009

על עוגות, מסיבות וכייף !!!

אז נכון, יצירה לא יצא לכם ממני עכשיו, לא בתחום הנייר לפחות למרות שגם כרטיסים הייתי צריכה להכין בין שאר העיסוקים.
בימים אלו אני רצה להביא את הילדים לקייטנות, כן כן קייטנות, כל אחד בקייטנה אחרת, ואחר כך לעבודה. ואחר הצהריים יוצאת מוקדם יחסית ורצה שוב לקייטנות לאסוף את הבנים.
פעמיים בשבוע גל לומד לשחות בשעה ארבע שזה בדיוק רבע שעה אחרי שאני לוקחת אותו הקייטנה, בקיצור - ריצות ריצות ריצות !!! אני לא מקנאה בי. אבל דווקא נחמד שלילדים טוב והם מבסוטים במקומותיהם.

הנה העוגות שהכנתי לגיא:והכרטיסים לימי ההולדת של גיא ושל אמא שלי:וזה כרטיס לדנה מהכיתה של גיא:

מסיבת יום ההולדת של גיא (ודנה ידידתו מהכיתה) היתה הצלחה מסחררת בקרב ילדי הכיתה. היה נורא מצחיק לראות אותם מתרטבים ומתלכלכים בבוץ בהנאה מרובה.
מסיבת הסיום של הכיתה, יום קודם, גם היתה מוצלחת לשימחתי (אני אחת משתי אמהות בועד ההורים של הכיתה ולכן גאוותי על הצלחת הארוע).
זהו, תמו השמחות של סיום שנת הלימודים ולפנינו חופש גדול ארוך ומייגע וקיץ אין סוף ... (כבר אמרתי פעם שאני אוהבת חורף, אפור, גשום וקריר ??)

להתראות בפוסט הבא
שרון


אין תגובות:

אירעה שגיאה בגאדג'ט זה

Copyright ©2008 Sharon Florenthal

All content, including text, photographs and concept design work are © Sharon Florenthal .they are not to be copied for use of publication and contest entries. Content within this blog is shared for personal/non-commercial use and inspiration only unless asked for permission to use elsewhere. Thank you!