יום שני, 27 באוקטובר 2008

"Time Flies When You're Having Fun"

ואכן.... ממש כייף לי לבקר אצל לימורי בחנות.
בסוכות, כולנו היינו בחופשה ונסענו פעמיים ליובלים.
באחת הפעמים לימורי תפסה אותי בכניסה לחנות והצהירה: "יש לי פרויקט בשבילך !!" והרי אני כל כך אוהבת להתעסק בנייר, אז כמובן שלא התנגדתי.
לימורי נתנה לי ערכה להכנת שעון סקראפי שנקראת "time flies" של Kaiser craft. הערכה כוללת לוח עץ עם חור למנגנון השעון, מסגרת לשלוש תמונות בגודל 6.5ס"מ על 6.5ס"מ, מעמד מעץ ומנגנון לשעון, ואמרה לי שהיא תשמח אם תהיה לה דוגמא של השעון בחנות. הזדמנות לעשות משהו מועיל !! אני לא מתנגדת !!

בחרנו דפים וסרטים (פרטים מורחבים על החומרים בבלוג של לימור).
צבעתי את דפנות הלוח ואת המסגרת של התמונות בצבע בורדו אקרילי. חתכתי והדבקתי את הניירות עם מוד פודג' לנייר ודבק דו-צדדי לסרטים וכל מה שנשאר ללימורי לעשות זה למצוא תמונות מתאימות ולחבר את המנגנון. את האותיות "איך שהזמן רץ" לימורי חתכה ידנית !!!!!!!! אני עדיין מחכה שמישהו ייתן לי מתנה ליום ההולדת Robocraft-pro. יש מתנדבים ? נראה לי שאמשיך לחכות ):

פרטים נוספים על הפרויקט... בבלוג של לימור והערכה להכנת השעון - בחנות שלה, כמובן.

נשיקות
שרון

נ.ב. אוטוטו מפגש פורום !!!

תגובה 1:

מיכלי אמר/ה...

תייגתי אותך בבלוג שלי :)

http://arapaxed.blogspot.com/2008/10/tag-youre-it.html

בהצלחה

Copyright ©2008 Sharon Florenthal

All content, including text, photographs and concept design work are © Sharon Florenthal .they are not to be copied for use of publication and contest entries. Content within this blog is shared for personal/non-commercial use and inspiration only unless asked for permission to use elsewhere. Thank you!