יום רביעי, 2 באפריל 2008

My studio - Never ending story.... LOL

שבוע שעבר ירדתי להדר (אנחנו מחיפה) עם אמא שלי לחפש בד לוילון לחדר העבודה החדש שלי. חיטטתי דקות ארוכות עד שגיליתי בד עדין שקוף לבנבן עם פסים לבנים דקים והחלטתי שזה יהיה הבד של הוילון החדש שלי.
קניתי פס מתכווץ, מוט עדין ו- 10 קליפסים על חישוקים. נסענו הביתה ובמקום לתת לאמא שלי את הבד (כרגיל) כדי לתפור, החלטתי שאעשה זאת לבד. חחחחחחח
שלשום, אספתי את אמא שלי וביקשתי שתבוא לעזור לי. סימנו, קיפלנו, חתכנו (אמא חתכה) ולא היה לי ברור בכלל איך רציתי לעשות את כל זה לבד, היה ברור שלעבודה כזו צריך 2 זוגות ידיים ולא אחד.
בכל אופן התיישבתי לתפור בהנחייתה של אמא שלי אבל תוך שניות הבנתי שאם אני אעשה את ז, זה יצא הוילון הכי עקום בעולם. אז אמא שלי התיישבה ליד המכונה שלי והחלה לתפור. אני כמובן עודדתי אותה מהצד. טוב, חלק אני באמת תפרתי, אבל חלק ממש ממש קטן, הריי לי זה יצא נורא עקום.

אתמול גייסתי את ירון שיתלה לי את המוט של הוילון ואת הטלויזיה החמודה שקנינו. החדר נראה עכשיו הרבה יותר מושלם.
אבל....
יש עוד כל כך הרבה דברים שאני ממש לא יודעת איפה למקם ... מי אמר שלעבור חדר היה רעיון טוב. מתה על החדר החדש שלי !!!! ומתה כבר לעשות דברים יצירתיים ולא רק לסדר כל הזמן.

Last week I went to a fabric store with my mother, to try and find a pretty fabric to sew a new curtain for my new studio. After digging for a while I found a delicate and transparent white material with thin white stripes. I decided that this would be my new curtain.
I bought all the accessories and went home. Instead of giving Mummy the material and accessories (as I usually do) I took them home and decided to try sewing the curtain on my own. LOL
A couple of days ago I brought my mum over and asked for help. While doing the work I understood that it’s a 2 person's job. How did I ever think I could do this on my own? My mum sew almost the whole curtain, I sewed only a little.
Yesterday, Hubby helped me put the curtain up, and our small TV too.
Now it looks much closer to being my room. I love watching TV when I work.
And the curtain came out beautiful!! (Well, the stitches came out strait because most of the work was done by my mum)
Thanks Mummy!! I Love you!!!

XOXOXOXO
Sharon


אין תגובות:

Copyright ©2008 Sharon Florenthal

All content, including text, photographs and concept design work are © Sharon Florenthal .they are not to be copied for use of publication and contest entries. Content within this blog is shared for personal/non-commercial use and inspiration only unless asked for permission to use elsewhere. Thank you!