יום שישי, 15 באפריל 2011

בית לטושי הקופיק שלי

זה שאני מכורה לטושי הקופיק שלי כבר סיפרתי בפוסט קודם.... עכשיו רציתי לספר שאני מחפשת להם בית - מקום מכובד על שולחן העבודה שלי. מקום שבו ניתן יהיה לראות בבירור אילו גוונים יש לי ושממנו אפשר לשלוף ולהחזיר בקלות למקום.

חיפשתי באינטרנט פתרונות יצירתיים והיו כאלה בלי סוף. לדוגמא: עציצי פח צבעוניים של איקאה (לא התאים לי כי לא היה באחד מספיק מקום לכולם ולא היתה חלוקה); כלי בד מקסים של Ranger שקיבלתי מלימורי (כל הטושים נכנסו בלחץ קל אבל זה לא היה הפתרון האידאלי); כוורת של בקבוקי יין (פשוט לא מצאתי כזו בשום מקום) והיו גם ניסיונות שלי לחבר כל מיני כלים לכוורת שתאפשר לי להשכיב את הטושים. אפילו ניסיתי לקבל מחנויות יצירה כוורות שהם מקבלים מספקים להצגת עפרונות וטושים אבל לאף אחד לא היתה כוורת מיותרת.


שבוע שעבר מצאתי ברשת תמונה של ארונית מדפים קטנטנה שעולה בסביבות 17$ אבל האתר שבו מצאתי אותה לא מוכן לשלוח לישראל.

הכנתי שרטוט של הארונית. תכננתי מידות ונסעתי לנגריה שבה קנינו הרבה ממדפי הבית והזמנתי חלקים להרכבת הארונית (30 ש"ח) .

הגעתי הביתה וישר ניגשתי למלאכת ההרכבה. גובהה של הארונית 38 ס"מ והמדפים מחוברים בנטיה קלה כך שהטושים נוטים אחורה ולא יפלו קדימה.

התוצאה לפניכם. אני ממש מרוצה.


מאחלת לכולם חג פסח שמח.

אני מאוד שמחה להיות קצת בחופש.


נשיקות

שרון

3 תגובות:

אנונימי אמר/ה...

סליחה על השאלה ... מה פואנטה של הטושים האלה ?

אנונימי אמר/ה...

למה מיועדים הטושים האלו?

Sharon אמר/ה...

בפוסט החדש (26.4.2011) יש הסבר על הCOPIC. תודה על ההתעניינות.

שרון

אירעה שגיאה בגאדג'ט זה

Copyright ©2008 Sharon Florenthal

All content, including text, photographs and concept design work are © Sharon Florenthal .they are not to be copied for use of publication and contest entries. Content within this blog is shared for personal/non-commercial use and inspiration only unless asked for permission to use elsewhere. Thank you!