יום שלישי, 19 באוקטובר 2010

כן אני יודעת שלא הייתי פעילה כאן לאחרונה

אבל יש לי מטרה טובה שלשמה אני כותבת, ללימור הפיה השימושית מ"קסם שימושי" נמחקה רשימת הקשר
והיא מגרילה אחלה פרס למצטרפים לרשימה ומוסיפה עוד פריטים על כל 25 מצטרפים חדשים,
אז לא תצטרפו ????

וזה מה שלימור כתבה בבלוג שלה:

"אני אכן מנסה ליצור מחדש את רשימת הקשר שלי, ולצורך זה אני זקוקה לעזרתכם. לא כל מי שרוצה לקבל ממני מידע קורא בבלוג, ולבדי לא אוכל לפזר את הקריאה הזו רחוק מספיק, ולכן אני מכריזה על מבצע יצירת קשר וסוכריה בצידו...
זו הסוכריה:מי יכול לזכות בכל המוצרים האלו וגם בסל המתכת שבתוכו הם מונחים (העציץ נשאר אצלי)?
הסל יוגרל בין כל הנרשמים לרשימת התפוצה (כזכור, מספיק לשלוח מייל ריק עם הכותרת "רשימת קשר" לתיבה שלי limor@kesem-art.com ).

בנוסף יוכנסו להגרלה (יכולים להשתתף יותר מפעם אחת) כל מי שיספרו על הקריאה הנואשת שלי אצלם בבלוג או באמצעי פרסום אחרים (הכל לגיטימי - גם מודעה בעיתון) - חשוב שכשאתם מספרים על זה שאני בודדה ומחפשת חברים תצרפו גם את המייל שלי, וגם שתספרו לי על הפרסום שלכם בתגובה לרשומה הזו.על כל עשרים וחמישה אנשים נוספים שיצטרפו לרשימת התפוצה אני אוסיף לסל עוד משהו.

ההגרלה תתבצע בעוד שלושה שבועות, ביום ראשון 31.10 ".
זה הקישור לפוסט שבו נרשמים:
http://israblog.nana10.co.il/blogread.asp?blog=440042&blogcode=12091343


אז נכון ששווה ????

ואני, מה אני הספקתי לעשות לאחרונה ????
אני בינתיים הספקתי להיות באמסטרדם ולחזור (כמובן שקניתי כמה Goodies בחנות החותמות האהובה עליי ועוד כמה קישקושים בחנות אחרת שאני מכירה באמסטרדם)להנות באמסטרדם מקור וגשם שמזמן לא נראו בארצנו (סיפרתי לכם פעם שאני משוגעת על חורף ???), למות מחום בקיץ המזוויע שממאן להסתיים, הספקתי להתחיל קורס פוטושופ שמאוד עושה לי טוב על הנשמה וגם ליצור קצת כרטיסים, אבל זה כבר יהיה בפוסט אחר ייעודי.

זהו בינתיים
אז עד הפעם הבאה, נשיקות
ולא לשכוח להירשם אצל לימורי

שרון

אין תגובות:

אירעה שגיאה בגאדג'ט זה

Copyright ©2008 Sharon Florenthal

All content, including text, photographs and concept design work are © Sharon Florenthal .they are not to be copied for use of publication and contest entries. Content within this blog is shared for personal/non-commercial use and inspiration only unless asked for permission to use elsewhere. Thank you!