יום שלישי, 7 באפריל 2009

אתגר עיצובי ב'קסם שימושי'

בחודש נובמבר האחרון לימורי העלתה רעיון. בכל חודש היא מעבירה לשלוש מעצבות קיט קטן עם חומרים זהים לעיצוב דף אלבום, בכל נושא שהוא, בגודל 30X30, כשעיקר האתגר הוא, שכל משתתפי האתגר ישתמשו באותם החומרים שלימורי סיפקה עם תוספות מועטות בלבד.
כל כך חיכיתי לרגע שבו היא תפנה אליי. עד עכשיו הכנתי מעט מאוד דפי אלבום ובעיקר יצרתי כרטיס ברכה ו אני מחכה להזדמנויות אתגריות כדי להכין דפי אלבום, והנה בחודש מרץ קיבלתי בדואר קיט חומרים משגע הכולל גם את חיתוכי האותיות המדהימות של לימורי (מוצר המדף החדש מבית 'קסם שימושי'). בין החומרים היו דף קארדסטוק ירקרק, דף ג'ונגל יפייפה מסדרת all about boys של DCWV בגווני ירקרק כתום אדום ותכלת, דף חיתוכי אותיות שתי וערב ירוק, סרט סאטן ירקרק, פרחים יפיפיים מעץ וסט snaps מרובעים – אני מוכרחה לציין שכל הצבעים בקיט תאמו זה לזה בצורה מושלמת, ממש כמו שאני אוהבת.
מיד התיישבתי לבצע את המשימה, כבר למחרת הדף היה מוכן ומיד שלחתי צילום שלו ללימורי וחיכיתי לפוסט שבו היא תעלה את עבודתי ואת עבודותיהן של שותפותיי לאתגר. מה ששכחתי זה שגם צריך לכתוב מספר מילים ולצרף לעבודה. אז הנה, אני כותבת....
האמת היא, שמיד כשראיתי את הקיט, עוד באוטו, כיצאתי מבית הדואר, ידעתי בדיוק אילו תמונות יהיו בדף. את כל התמונות צילמו ילדיי, גיא (9) וגל (6) בביקור בגן החיות בקרית מוצקין. את הביקור הזה אני פיספסתי.
הדבר היחיד שהוספתי על החומרים שקיבלתי מלימורי זה חותמת Journaling של Autumn Leaves, כיתוב בכתב ידי ו- Matting מקארדסטוק ירוק (אותו הסוג שלימור נתנה לי).
דף הרקע התאים לחלוטין ליצירת דף נושא של ביקור בגן חיות או ספארי. השתמשתי בטכניקה של של דף קרוע. הקריעה אקראית וללא שימוש בכלים. הצבעים של כל ה Embellishments כל כך התאימו זה לזה שלא היה הרבה מה להוסיף. אני מאוד מרוצה ממה שיצא. מה דעתכם ?

לימורי, תודה ששמת אותי בשורה אחת עם מעצבות אחרות בתחום עיצוב האלבומים, לכבוד הוא לי. תודה על שאתגרת אותי וגרמת לי לשבת וליצור. חסר לי ה Push הזה ליצור, לאחרונה וזו היתה הזדמנות מצויינת. דבר נוסף, חיתוכי האותיות שלך – מוצר מדהים בצבעים נהדרים, אני מאוד ממליצה.

נורא מעניין אותי מה יהיה השימוש של האחרות עם אותם החומרים. אני ממש סקרנית.

מקווה שאתם אוהבים
שרון
הנה הדף וקישור ישיר לבלוג של לימור שם אפשר לראות את היצירות של חברותיי לאתגר.
שיהיה לכולנו חג פסח שמח !!!!!


תגובה 1:

Hatuli אמר/ה...

הדף מקסים, בדיוק כמו שהיה אפשר לצפות ממך :-)
אבל למה הרקע של הבלוג השתנה לשחור? עושה עצוב בעיניים, למרות כל הקישוטים...

אירעה שגיאה בגאדג'ט זה

Copyright ©2008 Sharon Florenthal

All content, including text, photographs and concept design work are © Sharon Florenthal .they are not to be copied for use of publication and contest entries. Content within this blog is shared for personal/non-commercial use and inspiration only unless asked for permission to use elsewhere. Thank you!